25 Kasım 2021
1 Gün
90 kişi

Herkes için Siber Güvenlik - 2021/2

Düşmanının tanımayan önlem alamaz. Bu eğitimde günümüz Siber Tehditlerini, ülkemizde ve dünyada yaşanan Siber Saldırıları, Fidye yazılımlarını, Sosyal Mühendislik ve Oltalama kavramlarını, Gizemli Deep Web Dünyasını, Deep Fake videolarını, Şifre Kırma Yöntemlerini öğreneceksiniz. Siber Saldırganları sınıflayıp hangi motivasyon ile saldırı yaptıklarının felsefesini kavrayacaksın...

Eğitim Sona Erdi Kurumsala Özel
25 Kasım 2021
1 Gün
90 kişi

750
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması

Bu eğitimde günümüz Siber Tehditlerini, ülkemizde ve dünyada yaşanan Siber Saldırıları, Fidye yazılımlarını, Sosyal Mühendislik ve Oltalama kavramlarını, Gizemli Deep Web Dünyasını, Deep Fake videolarını, Şifre Kırma Yöntemlerini öğreneceksiniz. Siber Saldırganları sınıflayıp hangi motivasyon ile saldırı yaptıklarının felsefesini kavrayacaksınız.Ajanda:

  • Siber Güvenlik Kavramları
  • Siber Tehditler ve Riskler
  • Siber Güvenlik Önlemleri
  • Siber Suç ve Siber Suçlular
  • Bilgi Güvenliği, Standartlar ve UyumKimler Katılmalı:
Bilgi Güvenliği ile ilgilenen ve geliştirme yapmak isteyen, teknik, operasyon veya iş birimi uzmanları.

Eğitim Kayıt Tarihleri:
Eğitim başlangıç tarihinden 2 iş günü öncesine kadar kayıt yapılabilmektedir.


Eğitim Yeri:
Eğitim online ve canlı olarak verilecek, eğitim linki toplantı talebi olarak katılımcılara eğitimden bir gün önce iletilecektir.
Eğitim fiyatına KDV dahildir.

Eğitim kayıtları BKM üyesi kuruluşların İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitime kayıt yaptırmak için kuruluşunuzda ilgili bölüm ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimden Alacaksınız?

Bülent MUŞLU