01 Ocak 2021
30 Dk
100 kişi

Kartlı Ödemeler 101

BayBayNakit Akademi'nin herkesin katılımına açık ilk e-eğitimi "Kartlı Ödemeler 101" sadece 9.99 TL! Eğitime kayıt olmak için birseysel e-posta adresi ile hesap oluşturulması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Eğitim Sona Erdi Herkese Açık
01 Ocak 2021
30 Dk
100 kişi

9,99
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması

Özellikle Kartlı Ödeme Sektörü'nde yeni çalışmaya başlayanların faydalanabileceği bu eğitimde; Banka Kartları, Kredi Kartları ve Ön Ödemeli kartlar hakkında genel bilgiler, Kartlı Ödeme Sistemleri'nin işleyişi, Dolandırıcılık Yöntemleri ve konu ile ilgili Yasal Düzenlemeler aktarılacaktır.Kimler Katılmalı:

Ürün, İş Geliştirme, Operasyon, Kredi Tahsis, Takip, Güvenlik, Pazarlama, Hukuk bölümlerinde çalışan 2 yıldan az deneyimli olan uzman yardımcıları, uzmanlar, avukatlar ve yönetici adayları.

Mevcut durumda kurumsal e-posta adresi ile hesabı olanların eğitimi satın alabilmesi için kişisel e-posta adresleri ile hesap oluşturması gerekmektedir.


Eğitim Süresi:

Eğitim toplam 30 dakikalık videolardan oluşmaktadır. Eğitime istediğiniz zaman ara verip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Eğitim Giriş:

Eğitime kayıt olduktan sonra BayBayNakit Akademi'ye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıp sağ üst köşede yer alan profil fotoğrafınızın altında yer alan Hesabım > Alacağım Eğitimler > Kartlı Ödemeler 101 > E-Eğitime Katıl butonlarına tıklamanız yeterlidir.


Eğitim Bitirme Koşulu:

Eğitimi bitirebilmek için eğitim sonunda yer alan soruların hepsine cevap verilmesi gerekmektedir.

Sorularınız için aşağıdaki e-posta adresine mail atabilirsiniz.

akademi@bkm.com.tr


İyi eğitimler.

BayBayNakit Akademi Ekibi