24 Nisan 2018
09:30 - 16:30
60 kişi

EMV Eğitimi

EMV standartlarının tarihçesi, EMV kartlarının yapısı ve sırasıyla bir EMV işlem akışının tüm adımları anlatılmaktadır. EMV işlem akışı; işleme etki eden temel POS ve Terminal parametreleri, bu parametrelerin her bir EMV adımına etkileri, işlem sonucunda üretilen değerler ve online mesaj yapıları üzerinden anlatılmaktadır. ...

Eğitim Sona Erdi Kurumsala Özel
24 Nisan 2018
09:30 - 16:30
60 kişi

450
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması

EMV standartlarının tarihçesi, EMV kartlarının yapısı ve sırasıyla bir EMV işlem akışının tüm adımları anlatılmaktadır.


EMV işlem akışı; işleme etki eden temel POS ve Terminal parametreleri, bu parametrelerin her bir EMV adımına etkileri, işlem sonucunda üretilen değerler ve online mesaj yapıları üzerinden anlatılmaktadır.

Ajanda:


  • EMV Nedir?
  • EMV Kart Yapısı
  • EMV Uyumluluğu
  • EMV İşlem Akışı
  • EMV ve Sorular


Eğitim Kayıt Tarihleri:

4 Nisan 2018 - 19 Nisan 2018 tarihleri arasındadır.


Eğitim kayıtları BKM üyesi kuruluşların İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitime kayıt yaptırmak için kuruluşunuzda ilgili bölüm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[Daralt/Genişlet]

EMV Eğitimi'ne kimler katılabilir?

Kartlı ödeme sistemleri IT & Operasyon birimleri çalışanlarının katılımı için uygundur. Eğitim her ne kadar Türkçe olacak ise de; EMV standartlarına ilişkin kaynakların ingilizce olması nedeniyle ve eğitim sonrasında bu kaynakları inceleyecek kişinin doğru kavramsal eşleştirmeleri yapabilmesi için, bu eğitim kapsamında EMV’de bahsi geçen temel kavramlar orjinal ingilizce isimleri ile anılacaktır. Bu nedenle ingilizce bilmek ya da temel EMV terminolojisine aşina olmak gerekmektedir.

[Daralt/Genişlet]

EMV Eğitimi'ne kayıt olamıyorum / Eğitime katılımcı ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?

EMV Eğitimi'ne kayıt yaptırmak için çalışmakta olduğunuz kuruluştaki İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri ile iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları/Eğitim Sorumlu'larının eğitime katılımcı ekleyememesi durumunda akademi@bkm.com.tr adresine konu ile ilgili e-posta atmaları gerekmektedir.

[Daralt/Genişlet]

EMV Eğitimi'ne katılım ücretli midir?

Evet, EMV Eğitimi'ne katılım ücretlidir. Eğitim katılım ücreti 450TL/kişi'dir.

[Daralt/Genişlet]

Kontenjan dolmuş, yine de eğitime katılabilir miyim?

Kontenjan dolduktan sonra eğitime katılımcı eklenememektedir. Ancak ek kontenjan talepleriniz için akademi@bkm.com.tr adresine e-posta ile talebinizi iletebilirsiniz.

[Daralt/Genişlet]

Kayıt tarihi sona erdikten sonra eğitime kaydolmak mümkün müdür?

EMV Eğitimi'ne kayıt olmak için son tarih 20 Nisan 2018'dir. Bu tarihten sonra eğitime kayıt olunamaz ya da kayıt iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak, 20 Nisan 2018'den sonra katılımcı değişikliği yapılabilmesi mümkündür. Katılımcının değiştirilmesi için akademi@bkm.com.tr adresine yeni katılımcı bilgilerini iletebilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimden Alacaksınız?

Derya Engin

Teknoloji Mühendisi