08 Mayıs 2018
09:30 - 16:30
60 kişi

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları

Özellikle Kartlı Ödeme Sektörü'nde yeni çalışmaya başlayanların faydalanabileceği bu eğitimde, Banka Kartları, Kredi Kartları ve Prepaid Kartlar hakkında genel bilgiler, Kartlı Ödeme Sistemlerinin işleyişi, bazı yasal düzenlemeler, BKM'nin sektördeki rolü ve hizmetleri aktarılacaktır. ...

Eğitim Sona Erdi Kurumsala Özel
08 Mayıs 2018
09:30 - 16:30
60 kişi

450
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması


Özellikle Kartlı Ödeme Sektörü'nde yeni çalışmaya başlayanların faydalanabileceği bu eğitimde, Banka Kartları, Kredi Kartları ve Prepaid Kartlar hakkında genel bilgiler, Kartlı Ödeme Sistemlerinin işleyişi, bazı yasal düzenlemeler, BKM'nin sektördeki rolü ve hizmetleri aktarılacaktır.Ajanda:


  • Ödeme Sistemleri ve Kartlı Ödemelerin Tarihçesi
  • Kartlı Ödemeler ve Faydaları
  • Kart Tipleri ve Kart Kullanım Alanları
  • Kartlı Ödemelerde Temel Süreçler
  • İşlem Tipleri ve Otorizasyon Akışı
  • Yurtiçi Takas ve Hesaplaşma
  • Harcama İtirazı
  • Dolandırıcılık Yöntemleri
  • Temel Gelir Ve Gider Kalemleri
  • Yasal DüzenlemelerEğitim Kayıt Tarihleri:

4 Nisan 2018 - 4 Mayıs 2018 tarihleri arasındadır.Eğitim kayıtları BKM üyesi kuruluşların İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitime kayıt yaptırmak için kuruluşunuzda ilgili bölüm ile iletişime geçebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

[Daralt/Genişlet]

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları Eğitimi'ne kimler katılabilir?

Ürün, İş Geliştirme, Operasyon, Kredi Tahsis, Takip, Güvenlik, Pazarlama, Hukuk bölümlerinde çalışan, 2 yıldan az deneyimli olan uzman yardımcılarının, uzmanların, avukatların ve yönetici adaylarının katılımı için uygundur.

[Daralt/Genişlet]

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları Eği.'ne kayıt olamıyorum / Eğitime katılımcı ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları Eğitimi'ne kayıt yaptırmak için çalışmakta olduğunuz kuruluştaki İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri ile iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları/Eğitim Sorumlu'larının eğitime katılımcı ekleyememesi durumunda akademi@bkm.com.tr adresine konu ile ilgili e-posta atmaları gerekmektedir.

[Daralt/Genişlet]

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları Eğitimi'ne katılım ücretli midir?

Evet, Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları Eğitimi'ne katılım ücretlidir. Eğitim katılım ücreti kişi başı 450TL'dir.

[Daralt/Genişlet]

Kontenjan dolmuş, yine de eğitime katılabilir miyim?

Kontenjan dolduktan sonra eğitime katılımcı eklenememektedir. Ancak ek kontenjan talepleriniz için akademi@bkm.com.tr adresine e-posta ile talebinizi iletebilirsiniz.

[Daralt/Genişlet]

Kayıt tarihi sona erdikten sonra eğitime kaydolmak mümkün müdür?

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları Eğitimi'ne kayıt olmak için son tarih 4 Mayıs 2018'dir. Bu tarihten sonra eğitime kayıt olunamaz ya da kayıt iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak, 4 Mayıs 2018'den sonra katılımcı değişikliği yapılabilmesi mümkündür. Katılımcının değiştirilmesi için akademi@bkm.com.tr adresine yeni katılımcı bilgilerini iletebilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimden Alacaksınız?

Uğur Çelebioğlu