17 Nisan 2018
09:30 - 16:30
60 kişi

Üye Bilgilendirme Toplantısı (I. Dönem)

Bankalararası Kart Merkezi(BKM) ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel bilgiler aktarılacak, devam eden projeler hakkında bilgi verilecektir. BKM Yönetim Kurulu ve BKM Çalışma Komiteleri'nin almış olduğu uygulama kararları paylaşılacaktır. ...

Eğitim Sona Erdi Kurumsala Özel
17 Nisan 2018
09:30 - 16:30
60 kişi

0
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması

Bankalararası Kart Merkezi(BKM) ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel bilgiler aktarılacak, devam eden projeler hakkında bilgi verilecektir. BKM Yönetim Kurulu ve BKM Çalışma Komiteleri'nin almış olduğu uygulama kararları paylaşılacaktır.

Ajanda:


  • Takas, Switch ve Kurallar
  • TROY
  • Temassız Ödemeler
  • BKM Express
  • Kart Saklama Hizmeti
  • Üye İstatistikleri ve Veri Kalitesi

Eğitim Kayıt Tarihleri:

4 Nisan 2018 - 13 Nisan 2018 tarihleri arasındadır.Üye Bilgilendirme Toplantısı kayıtları BKM üyesi kuruluşların İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitime kayıt yaptırmak için kuruluşunuzda ilgili bölüm ile iletişime geçebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

[Daralt/Genişlet]

I. Dönem Üye Bilgilendirme Toplantısı'na kimler katılabilir?

Pazarlama, Ürün Yönetimi, Alternatif Dağıtım Kanalları, Dijital, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri bölümlerinde çalışan profesyonellerin katılımı için uygundur.

[Daralt/Genişlet]

I. Dönem Üye Bilgilendirme Toplantısı'na kayıt olamıyorum / Eğitime katılımcı ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?

I. Dönem Üye Bilgilendirme Toplantısı'na kayıt yaptırmak için çalışmakta olduğunuz kuruluşta ki İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri ile iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları/Eğitim Sorumlu'larının eğitime katılımcı ekleyememesi durumunda akademi@bkm.com.tr adresine konu ile ilgili e-posta atmaları gerekmektedir.

[Daralt/Genişlet]

I. Dönem Üye Bilgilendirme Toplantısı'na katılım ücretli midir?

I. Dönem Üye Bilgilendirme Toplantısı ücretsiz bir bilgilendirme toplantısıdır.

[Daralt/Genişlet]

Kontenjan dolmuş, yine de toplantıya katılabilir miyim?

Kontenjan dolduktan sonra toplantıya katılımcı eklenememektedir. Ancak ek kontenjan talepleriniz için akademi@bkm.com.tr adresine e-posta ile talebinizi iletebilirsiniz.

[Daralt/Genişlet]

Kayıt tarihi sona erdikten sonra toplantya kaydolmak mümkün müdür?

I. Dönem Üye Bilgilendirme Toplantısı'na kayıt olmak için son tarih 12 Nisan 2018'dir. Bu tarihten sonra eğitime kayıt olunamaz ya da kayıt iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak, 12 Nisan 2018'den sonra katılımcı değişikliği yapılabilmesi mümkündür. Katılımcının değiştirilmesi için akademi@bkm.com.tr adresine yeni katılımcı bilgilerini iletebilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimden Alacaksınız?

Seda Öztürk

Berrak Edin Yılmaz

Seçil Özcan

Elif Nihan Nergizli

Okyar Tahaoğlu

Dijital Ödemeler Direktörü

Pelin Güven