15 Kasım 2018
09:30-16:30
60 kişi

Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları - 2018/2

Özellikle Kartlı Ödeme Sektörü'nde yeni çalışmaya başlayanların faydalanabileceği bu eğitimde, Banka Kartları ve Kredi Kartları hakkında genel bilgiler, Kartlı Ödeme Sistemleri'nin işleyişi, bazı yasal düzenlemeler, BKM'nin sektördeki rolü ve hizmetleri aktarılacaktır. ...

Eğitim Sona Erdi Kurumsala Özel
15 Kasım 2018
09:30-16:30
60 kişi

450
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması

Özellikle Kartlı Ödeme Sektörü'nde yeni çalışmaya başlayanların faydalanabileceği bu eğitimde, Banka Kartları ve Kredi Kartları hakkında genel bilgiler, Kartlı Ödeme Sistemleri'nin işleyişi, bazı yasal düzenlemeler, BKM'nin sektördeki rolü ve hizmetleri aktarılacaktır.


Ajanda:


  • Açılış ve Genel Bilgiler, Kart Tipleri, Kart Kullanım Alanları
  • Süreçler, Otorizasyon Sistemi, Takas Sistemi
  • Ters İbraz (Chargeback), Güvenlik (Fraud)
  • Temel Gelir/Gider Kalemleri, Yasal Düzenlemeler
  • BKM’nin Konumu ve Hizmetler, İstatistikler


Kimler Katılmalı?


Ürün, İş Geliştirme, Operasyon, Kredi Tahsis, Takip, Güvenlik, Pazarlama, Hukuk bölümlerinde çalışan 2 yıldan az deneyimli olan uzman yardımcıları, uzmanlar, avukatlar ve yönetici adayları.


Eğitim Kayıt Tarihleri:

20 Eylül 2018 - 12 Kasım 2018 tarihleri arasındadır.Kartlı Ödeme Sektörünün Temel Taşları eğitimi kayıtları BKM üyesi kuruluşların İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitime kayıt yaptırmak için kuruluşunuzda ilgili bölüm ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimden Alacaksınız?

Uğur Çelebioğlu