16 Nisan 2019
1 Gün
40 kişi

Bilgi Güvenliği - 2019/1

Günümüzde Bilgi Güvenliği sadece kurumların konusu olmaktan çıkmış günlük hayatımızın bir parçası olmuştur. Bir konuda mücadele edebilmek için öncelikle o konu hakkındaki kavramları ve yöntemleri bilmek gerekmektedir. Bu eğitimde öncelikle kimlerle mücadele ettiğimiz, hacker kavramı, hacker motivasyonu, siber güvenlik konusunda yaşanan olaylar, açık noktalarımız, bu açıklarımız...

Eğitim Sona Erdi Kurumsala Özel
16 Nisan 2019
1 Gün
40 kişi

525
1 Katılımcı Bedeli

Eğitim Açıklaması

Günümüzde Bilgi Güvenliği sadece kurumların konusu olmaktan çıkmış günlük hayatımızın bir parçası olmuştur. Bir konuda mücadele edebilmek için öncelikle o konu hakkındaki kavramları ve yöntemleri bilmek gerekmektedir. Bu eğitimde öncelikle kimlerle mücadele ettiğimiz, hacker kavramı, hacker motivasyonu, siber güvenlik konusunda yaşanan olaylar, açık noktalarımız, bu açıklarımızı nasıl kapatabileceğimiz irdelenecektir. Çok merak edilen DarkWeb, DeepWeb konularına değinilerek güncel örnekler verilecektir.


Ajanda:

  • Siber Güvenlik Kavramları
  • Siber Tehditler ve Riskler
  • Siber Güvenlik Önlemleri
  • Siber Suç ve Siber Suçlular
  • Bilgi Güvenliği, Standartlar ve UyumKimler Katılmalı:


Bilgi Güvenliği ile ilgilenen ve geliştirme yapmak isteyen, teknik, operasyon veya iş birimi uzmanları.

Eğitim Kayıt Tarihleri:

12 Şubat 2019 - 11 Nisan 2019 tarihleri arasındadır.

Eğitim Yeri:

Atmeeting Turizm Kiralama Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti

Maslak Mahallesi Bilim Sokak Sun Plaza No:5 Kat: A3 34398 Sarıyer, İstanbulEğitim kayıtları BKM üyesi kuruluşların İnsan Kaynakları / Eğitim Bölümleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitime kayıt yaptırmak için kuruluşunuzda ilgili bölüm ile iletişime geçebilirsiniz.

Katılımcılar

Bu Eğitimi Kimden Alacaksınız?

Bülent MUŞLU