Hakkımızda

BayBayNakit Akademi; Türkiye kartlı ödemeler sektörü özelinde farklı kategorilerde eğitimlerin verildiği bir platformdur.

BayBayNakit Akademi’de hangi tür eğitimler bulabilirim?

BayBayNakit Akademi’de Kartlı Ödemeler Sektörü özelinde verilen eğitimlerin dışında, BKM’nin sunmakta olduğu ürün ve hizmetlere dair eğitimler verilmektedir.


Mevcut eğitimlerden başka eğitimler olacak mı?

BayBayNakit Akademi, kartlı ödemeler sektörü ile ilgili ihtiyaçlara yönelik yeni eğitimler sunmaya devam edecektir. Eğitim talepleriniz için “Eğitim Talebi” sekmesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz


BayBayNakit Akademi’de hesap açmanın avantajları nelerdir?

BayBayNakit Akademi’de hesap açmanız durumunda profil sayfanızda size atanan, devam eden, tamamladığınız eğitimlere, aldığınız eğitimlerin özet sunumlarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak BayBayNakit Akademi üzerinden aldığınız eğitimlere ait sertifikaları da yine hesabınıza giriş yaparak talep edebilirsiniz. BayBayNakit Akademi hesabınızı görmeniz için kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.


Kendimi eğitime kaydedebilir miyim?

BKM üyelerinden birinde çalışıyorsanız, eğitim katılımları çalışmakta olduğunuz BKM üyesi kurumun İnsan Kaynakları/Eğitim bölümleri tarafından yapılabilmektedir.


Eğer BKM üyelerinden birinde çalışmıyor ya da bireysel e-postanız ile hesap oluşturmuşsanız “Herkese Açık” etiketli eğitimlere kartınız ile ödeme yaparak kayıt olabilirsiniz.

Eğitimler ücretli midir?

BayBayNakit Akademi’de ücretli ve ücretsiz eğitimler yer almaktadır. Eğitimlerle ilgili ücret bilgileri eğitim detay sayfalarında belirtilmektedir.


BayBayNakit Akademi eğitim kontenjanı dolduğunda eğitime katılım talep etmem mümkün müdür?

Eğitim kontenjanı dolduğunda eğitime katılım talebinizi akademi@bkm.com.tr adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bildiriminiz sonrası en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.


BayBayNakit Akademi eğitimleri veya portalı ile ilgili görüşlerimi nasıl iletebilirim?

Öneri veya şikayetlerinizi akademi@bkm.com.tr adresine e-posta ile bildirebilirsiniz.